Projekt 7.3.3. – pierwsze efekty uczestników

28 września 2022
Administrator

PPT EkoPark w Piekarach Śląskich aktywnie wspierając rozwój lokalnej społeczności przedłuża działalność Projektu UE pn. „W kierunku Twojego sukcesu – kompleksowe wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą – edycja II”.

„Pierwsze kroki” uczestników we własnym biznesie to sukces zarówno dla biorących udział w projekcie, jak i dla jego organizatorów. Co więcej, efekty współpracy można zaobserwować już nie tylko na lokalnym rynku! Za sprawą uczestnictwa w projekcie, niemożliwe stało się możliwe – nowi przedsiębiorcy pozbyli się strachu przed założeniem firmy, czy lęku związanego z brakiem wystarczającej wiedzy w zakresie samozatrudnienia. Przy wsparciu EkoParku i z wykorzystaniem funduszy unijnych, uczestnicy otrzymali kompleksową pomoc merytoryczną, a także niezbędną pomoc finansową. Na lokalnej mapie gospodarczej pojawiły się, więc nowe punkty usługowe skierowane dla mieszkańców Piekar Śląskich i miast ościennych. Pięć osób biorących udział w projekcie, to tym samym pięć nowych firm z różnych branż, związanych z: pracami ziemnymi, wizażem, usługami ogólnobudowlanymi, produkcją i sprzedażą akcesoriów dla zwierząt oraz mobilną administracją.


Wierzymy, że dobry początek to „dobra wróżba” na przyszłość. Zachęcamy do indywidualnego sprawdzenia nowopowstałych firm, a przedsiębiorcom życzymy samych sukcesów i powodzenia na drodze dalszego rozwoju.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt