Kampania informacyjna na temat działalności PPT EkoPark

14 czerwca 2010
admin

W czerwcu 2010 ruszyła kampania informacyjna na temat działalności PPT EkoPark na terenie Piekar Śląskich. W celu promocji naszego Parku zapoczątkowaliśmy cykl artykułów w Dzienniku Zachodnim oraz odwiedziliśmy szkoły podstawowe w Brzezinach Śląskich.

Pierwszy z artykułów ukazał się dnia 18 czerwca 2010 roku w dodatku piekarskim Dziennika Zachodniego, który został napisany, aby zapoznać mieszkańców Piekar Śląskich z kierunkiem działalności EkoParku. Jego treść jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce O NAS W PRASIE. Kolejne artykuły będą ukazywać się raz w miesiącu w celu informowania mieszkańców Piekar Śląskich o szczegółach dalszych działań.

W dniach 22-23 czerwca br. odwiedziliśmy Szkoły Podstawowe Nr 14 i 15 w Piekarach Śląskich. Spotkanie z uczniami miało na celu wyjaśnienie przczyn powstania, opis działań oraz korzyści wynikających z istnienia EkoParku w Piekarach Śląskich. Jednocześnie informujemy, że kontynuacją promocji EkoParku w szkołach będzie konkurs, który odbędzie się we wrześniu bieżącego roku.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt