Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do współpracy

9 grudnia 2021
Administrator

PPT EkoPark w Piekarach Śląskich wspiera biznes już od dekady. Działania Spółki nie ograniczają się jednak wyłącznie do obsługi inwestora i sprzedaży terenów inwestycyjnych, ale obejmują także najem powierzchni biurowej w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości. Metamorfoza byłej szkoły w profesjonalny biurowiec sprawiła, że dziś mamy do dyspozycji 30 pomieszczeń o niejednorodnej powierzchni i o zróżnicowanym wyposażeniu. Kolejny rok z rzędu możemy również się pochwalić niemal 100%-owym wynajmem! Wśród partnerów EkoParku znajdują się podmioty funkcjonujące w różnych branżach, nie tylko na lokalnym, ale i międzynarodowym rynku.

Ze względu na wzrastającą popularność firm świadczących usługi mobilne, w siedzibie klienta, jak również intensywny rozwój szeroko pojętej pracy zdalnej, Inkubator Przedsiębiorczości oferuje także opcję wirtualnego biura. Dostosowując się do panujących trendów, EkoPark proponuje m.in. odbiór korespondencji w recepcji budynku, a w dostępnej sali szkoleniowej umożliwia organizację spotkań biznesowych.

Wspierając lokalny biznes, PPT EkoPark stara się wyjść naprzeciw zmieniającym się preferencjom przedsiębiorców. Szukając adresu dla swojej firmy, warto więc zapoznać się z atrakcyjną ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. W. Roździeńskiego 2A w Piekarach Śląskich.

Wszystkich chętnych do podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 32 289 04 84

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt