EkoPark wsparciem na rynku nieruchomości

21 września 2022
Administrator

EkoPark od lat wspiera lokalny biznes, ale też na bieżąco stara się aktualizować swoją ofertę w odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się trendy rynku nieruchomości. Dziś działania Spółki obejmują szeroki zakres wsparcia w transakcji kupna i sprzedaży, rozwijając przy tym opcję skupu nieruchomości.

PPT EkoPark oferuje obsługę działań marketingowych i doradczych oraz sprawne przeprowadzenie przez proces przeniesienia praw do nieruchomości – od przygotowania oferty, poprzez przebieg negocjacji, aż do finalizacji transakcji. Wspieramy proces pozyskiwania i analizy dokumentów, a także potencjału inwestycyjnego nieruchomości. W EkoParku podchodzimy do każdego tematu indywidualnie, bazując na doświadczeniach zdobywanych przez lata funkcjonowania w branży.

Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców – tych rozpoczynających działalność gospodarczą, ale i tych istniejących na rynku już od lat, jak również osoby prywatne. Udzielimy pomocy przy sprzedaży: mieszkania, domu, działki (budowalnej/rolnej/inwestycyjnej), budynku lub lokalu komercyjnego, hali, bądź magazynu.


• Chcesz sprzedać nieruchomość, a masz problem znaleźć klienta?
• Szukasz miejsca pod inwestycję i oczekujesz bezpiecznej transakcji?
• Zależy Ci na czasie, a transakcja się przedłuża?
• Potrzebujesz szybkiej gotówki i bezpiecznej transakcji?


Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej: www.ekopark.piekary.pl
Wszystkich chętnych do podjęcia współpracy zapraszamy również do kontaktu tel. 32 289 04 84

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt