EkoPark na targach Poleko w Poznaniu

5 grudnia 2011
admin

W dniach 22-25 listopada 2011r. w Poznaniu odbyły się jedne z największych w Polsce targi POLEKO i KOMTECHNIKA.

Wśród wystawców nie zabrakło Parku Przemysłowo Technologicznego EkoPark, stoisko było sfinansowane dzięki funduszom unijnym projektu 1.1.2 Promocja inwestycyjna „Dobre inwestycje – wymierne korzyści. Promocja terenów inwestycyjnych Parku Przemysłowo Technologicznego EkoPark w Piekarach Śląskich”. Celem Spółki było trafienie do jak największej grupy  przedsiębiorców zainteresowanych ulokowaniem swojej działalności na terenie gminy Piekary Śląskie.

Targi Poleko w Poznaniu to najważniejsze forum wymiany doświadczeń na temat   przyjaznych środowisku rozwiązań dla przemysłu. Jest to miejsce propagowania aktualnych trendów, innowacyjnych technologii i proekologicznych inicjatyw.

W tym samym czasie co targi POLEKO i KOMTECHNIKA odbywały się Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA. Łącznie wszystkie wydarzenia zwiedziło blisko 20 000 gości. Wydano 200 akredytacji dziennikarskich. Statystyki te wskazują na rosnące zainteresowanie tematyką ekologiczną i samorządową.

Podczas targów rozdaliśmy sporo materiałów reklamowych, jak również gadżetów związanych z EkoParkiem, a także odbyliśmy wiele konstruktywnych rozmów z potencjalnymi inwestorami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt