EkoPark na Targach EkoWaste w Sosnowcu

17 października 2011
admin

W dniach 13-14 października 2011r. w Centrum Targowo – Wystawienniczym ExpoSilesia w Sosnowcu po raz pierwszym odbyły się Targi Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste.

Wśród wystawców nie zabrakło Parku Przemysłowo Technologicznego EkoPark. Celem Spółki było trafienie do jak największej grupy  przedsiębiorców zainteresowanych ulokowaniem swojej działalności na terenie gminy Piekary Śląskie.
Niewątpliwie stoisko cieszyło się nie tylko zainteresowaniem potencjalnych inwestorów, ale również innych wystawców. W ciągu dwóch dni, oglądający mogli dowiedzieć się, czym jest EkoPark, jak funkcjonuje, na jakim działa obszarze, a także co należy zrobić, aby stać się jednym z naszych inwestorów.

Podczas targów rozdaliśmy sporo materiałów reklamowych, jak również gadżetów związanych z EkoParkiem, które były sfinansowane dzięki funduszom unijnym projektu 1.1.2 Promocja inwestycyjna „Dobre inwestycje – wymierne korzyści. Promocja terenów inwestycyjnych Parku Przemysłowo Technologicznego EkoPark w Piekarach Śląskich”.

Już niebawem, bo 22.11.2011r. Spółka zaprezentuje się podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt