Z EkoParkiem po dotację! Informacja o kolejnym naborze do projektu 7.3.3

31 stycznia 2022
Administrator

Masz pomysł na biznes? Chcesz założyć firmę, ale brak Ci środków? Nie boisz się wyzwań, żeby rozpocząć pracę na własny rachunek? Zapraszamy do współpracy z EkoParkiem!

Przedłużamy projekt pn. „W kierunku Twojego sukcesu – kompleksowe wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą – edycja II”, w związku z czym poszukujemy 5 osób po 30. r.ż., które mogą i chcą założyć własny biznes.

    Jaki jest cel działania? Ideą jest rozwój przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia, poprzez utworzenie kolejnych 5 firm i udzielenie im wsparcia dostosowanego do zdiagnozowanych potrzeb.
    Kto jest adresatem? Rekrutacja obejmie 5 osób (3 kobiety, 2 mężczyzn) po ukończeniu 30 r.ż., zamieszkałych na terenie Piekar Śląskich lub Bytomia, Tarnowskich Gór, czy Siemianowic Śląskich.
    Na co można liczyć? Po wsparciu szkoleniowym Uczestnicy Projektu mogą otrzymać jednorazową dotację do 23050 zł, a także wsparcie pomostowe podstawowe (6 miesięcy) w formie comiesięcznej wypłaty do 2600 zł oraz – w wybranych przypadkach – wsparcie przedłużone o kolejne 6 miesięcy.

Rekrutacja zbliża się wielkimi krokami, więc czas zapoznać się z dokumentami. Regulamin po aktualizacji z dn. 12.01.2022 r., wraz z załącznikami, jest już dostępny w zakładce 7.3.3 Promocja samozatrudnienia – konkurs.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt