Uwaga przetarg! EkoPark zwiększa zasięg inwestycji – szansa na rozwój Twojego biznesu.

2 grudnia 2021
Administrator

Spółka EkoPark już od lat z powodzeniem wspiera lokalny rynek i na bieżąco stara się sprostać zapotrzebowaniu przedsiębiorców. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost popytu na nieruchomości, więc by umożliwić podjęcie działań inwestycyjnych największej liczbie zainteresowanych, po raz kolejny rozszerzamy ofertę sprzedażową!

Zwiększając zasięg EkoParku, tym razem rozpoczynamy prace przygotowawcze dla działek przy ul. Bpa H. Bednorza w Piekarach Śląskich, Brzezinach Śląskich. To właśnie w tym miejscu, w najbliższym czasie planujemy przekształcić nieużytki w nowe punkty na mapie działalności gospodarczych miasta.

Kompleks działek objętych najnowszą ofertą został przeznaczony w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej. Suma powierzchni przeznaczonej do sprzedaży obejmie blisko 2 ha. O potencjale nowego terenu inwestycyjnego może świadczyć sama charakterystyka nieruchomości: uzbrojenie w infrastrukturę – w granicy działki znajdują się sieci m.in. wodna, kanalizacyjna, elektroenergetyczna; skomunikowanie – bezpośredni dostęp nieruchomości do drogi publicznej bez ograniczeń tonażowych; jak również lokalizacja – i bliskie sąsiedztwo drogi krajowej (DK94).

EkoPark zaprasza do współpracy inwestorów planujących zakup terenu i zachęca do kontaktu pod nr tel. 32 289 04 84 lub 695 822 991. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce -> Przetargi.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt