Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

20 października 2017
admin

Powiatowy Urząd Pracy organizuje bezpłatne szkolenie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz osób, które już prowadzą własną firmę. Szkolenie odbędzie się 10 listopada w budynku głównym Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Zapisy przyjmowane będą do 8 listopada.

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich wraz z Fundacją TAX CARE zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie kierowane do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub tych, które już prowadzą własną firmę.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: jak zwiększyć zysk we własnej firmie, jak unikać najczęstszych błędów, co decyduje o sukcesie firmy czy jak wybrać optymalną formę działalności. Spotkanie będzie również okazją do rozmowy z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się świadczeniem usług i wspieraniem przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 10 listopada w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich – ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14 –  w sali nr 10. Rozpoczęcie szkolenia przewidziano na godzinę 10:00.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu u osoby przyjmującej zapisy – pani Angeliki Gewartowskiej. Zapisu dokonać można telefonicznie pod numerem 530-242-960, wysyłając e-mail na adres: agewartowska@puppiekary.pl lub osobiście w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich – pokój nr 9.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt