Wersja językowa: polska | english

Wirtualne Biuro

 

Wirtualne biuro idealny pomysł na minimalizację kosztów!

W naszym Inkubatorze istnieje możliwość stworzenia wirtualnego biura, które jest praktycznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców prowadzących firmę w domu lub nie posiadających jeszcze stałej siedziby. Nasza oferta to profesjonalne rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie zarówno swój czas, jak i wygodne oraz tanie rozwiązania pozwalające osiągać zamierzone efekty.

Wirtualne biuro daje możliwość korzystania ze skrzynki pocztowej, biznesowego adresu do umieszczenia na wizytówce, w materiałach marketingowych, folderach, ulotkach oraz na drukach firmowych, jest to także miejsce do przyjmowania gości w profesjonalnym otoczeniu biznesowym wraz z obsługą sekretarską, np. w zakresie podania napojów i kserowania dokumentów. Usługa wirtualnego biura to przede wszystkim oszczędność dla firm związana z minimalizacją kosztów utrzymania biura, a także jego umeblowaniem czy pensją sekretarki. 

Oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych między innymi: obsługi korespondencji, obsługi skrytki pocztowej, mailowej, odbiór fax-ów, umawianie spotkań przez sekretarkę. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę sekretariatu. Ponadto naszym klientom pomagamy w rejestracji firmy, założeniu rachunku firmowego, a także oferujemy obsługę prawną oraz księgową. W trosce o Państwa satysfakcję zatrudniamy najlepszych specjalistów. Dla firm działających w Inkubatorze oferujemy usługi biurowe, zapewniamy najlepszych ekspertów w zakresie doradztwa i usług prawnych, księgowych, ubezpieczeniowych oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych szkoleń.

Cennik Wirtualnego biura- POBIERZ

 

Lokalizacja EkoParku

Kliknij, aby zobaczyć gdzie się znajdujemy